Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: enable
af: aktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Block
af: Blok

en: Order
af: Bestelling

en: disable
af: deaktiveer

en: %name has been deleted.
af: %name is geskrap.
