Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: enable
ast: activar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Block
ast: Bloque

en: Order
ast: Orde
