Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enable
bg: активирай

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Block
bg: Блокирай

en: Order
bg: Поръчка

en: disable
bg: дезактивирай

en: %name has been deleted.
bg: името %name беше изтрито.
