Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: %name has been deleted.
bo: %name་བསུབ་ཟིན།
