Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: enable
eo: ŝaltu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Block
eo: Bloko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Order
eo: Ordo

en: Full
eo: Kompleta

en: disable
eo: malŝalti

en: Bundle
eo: Fasko

en: %name has been deleted.
eo: %name estas forigita.
