Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enable
et: luba

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Block
et: Plokk

en: Fields
et: Väljad

en: Members
et: Liikmed

en: Order
et: Järjestus

en: Full
et: Täielik

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Entity
et: Olem

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: disable
et: keela

en: Bundle
et: kogum

en: %name has been deleted.
et: %name on kustutatud.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: -- Select --
et: -- Vali --
