Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enable
he: אפשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Block
he: בלוק

en: Fields
he: שדות

en: Members
he: חברים

en: Order
he: סידור

en: Full
he: מלא

en: Lists
he: רשימות

en: Entity
he: יישות

en: disable
he: השבתה

en: Compression
he: דחיסה

en: Bundle
he: חבילה

en: Subscription form
he: טופס רשימות תפוצה

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: Order in checkout
he: ההזמנה בקופה
