Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk
