Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: enable
km: បើក

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Block
km: ប្លុក

en: Order
km: លំដាប់

en: disable
km: បិទ

en: %name has been deleted.
km: %name ត្រូវ​បាន​លុប ។
