Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
