Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: enable
mr: समर्थ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Block
mr: भाग

en: Bundle
mr: बंडल
