Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enable
pl: włącz

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Block
pl: Blok

en: Fields
pl: Pola

en: Members
pl: Członkowie

en: Order
pl: Kolejność

en: Full
pl: Pełny

en: Lists
pl: Listy

en: Entity
pl: Encja

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: disable
pl: wyłącz

en: You have been successfully subscribed.
pl: Zostałeś zapisany na listę subskrybentów.

en: Compression
pl: Kompresja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Subscription form
pl: Formularz subskrypcji

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: %name has been deleted.
pl: Konto %name zostało usunięte.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Order in checkout
pl: Zamówienie w trakcie składania
