Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Block
ps: غونډ

en: Order
ps: اوډون

en: Lists
ps: لړونه

en: Bundle
ps: بنډل
