Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enable
ro: activare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Block
ro: Bloc

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Members
ro: Membri

en: Order
ro: Comandă

en: Full
ro: Complet

en: Lists
ro: Liste

en: Entity
ro: Entitate

en: disable
ro: dezactivare

en: Bundle
ro: Pachet

en: %name has been deleted.
ro: %name a fost şters.

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
