Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enable
sl: omogoči

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Block
sl: Blok

en: Order
sl: Vrstni red

en: disable
sl: onemogoči

en: %name has been deleted.
sl: Račun %name je bil izbrisan.
