Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: enable
sq: aktivo

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Block
sq: Bllokuar

en: disable
sq: çaktivo

en: %name has been deleted.
sq: %name është eleminuar.
