Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: enable
sr: укључи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Block
sr: Блок

en: Order
sr: Редослед

en: Lists
sr: Листе

en: Bundle
sr: Пакет
