Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: enable
vi: bật

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: disabled
vi: tắt

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Main settings
vi: Các thiết lập chính

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Block
vi: Khối

en: Fields
vi: Các trường

en: Members
vi: Các thành viên

en: Order
vi: Thứ tự

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: disable
vi: tắt

en: Compression
vi: Nén

en: %name has been deleted.
vi: %name đã bị xóa
