Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enable
ar: تفعيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Block
ar: الصندوق

en: Fields
ar: الحقول

en: Order
ar: الترتيب

en: Full
ar: كامل

en: Lists
ar: قوائم

en: Entity
ar: الكيان

en: disable
ar: تعطيل

en: Bundle
ar: الحزمة

en: %name has been deleted.
ar: تم حذف %name.

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
