Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enable
ca: habilita

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Block
ca: Bloc

en: Fields
ca: Camps

en: Members
ca: Membres

en: Order
ca: Ordre

en: Full
ca: Complet

en: Lists
ca: Llistes

en: Entity
ca: Entitat

en: disable
ca: inhabilita

en: Compression
ca: Compressió

en: Bundle
ca: Embolcall

en: %name has been deleted.
ca: %name ha estat eliminat.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Order in checkout
ca: Comanda en procés de compra
