Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enable
eu: gaitu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Block
eu: Blokea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Members
eu: Kideak

en: Order
eu: Ordena

en: Full
eu: Osoa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Entity
eu: Entitatea

en: disable
eu: ezgaitu

en: Compression
eu: Konpresioa

en: %name has been deleted.
eu: %name ezabatua izan da.

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
