Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Block
fi: Lohko

en: Fields
fi: Kentät

en: Members
fi: Jäsenet

en: Order
fi: Järjestys

en: Full
fi: Kokonainen

en: Lists
fi: Listat

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: disable
fi: pois käytöstä

en: You have been successfully subscribed.
fi: Uutiskirjeen tilaus onnistui.

en: Compression
fi: Pakkaus

en: Bundle
fi: Paketti

en: Subscription form
fi: Uutiskirjetilauksen lomake

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: %name has been deleted.
fi: %name on poistettu.

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
