Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: enable
gl: activar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Block
gl: Bloque

en: Fields
gl: Campos

en: Members
gl: Membros

en: Order
gl: Orde

en: Full
gl: Completo

en: Entity
gl: Entidade

en: disable
gl: desactivar

en: Compression
gl: Compresión

en: Bundle
gl: Paquete

en: Subscription form
gl: Formulario de subscrición

en: %name has been deleted.
gl: Eliminouse %name.

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
