Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: enable
is: virkja

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Email Address
is: Netfang

en: Block
is: Blokk

en: Fields
is: Svæði

en: Members
is: Meðlimir

en: Order
is: Pöntun

en: disable
is: afvirkja

en: Compression
is: Þjöppun

en: %name has been deleted.
is: %name hefur verið eytt.

en: -- Select --
is: -- Velja --

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
