Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Block
jv: Blok

en: Fields
jv: Field

en: Order
jv: Urutan

en: disable
jv: mati

en: %name has been deleted.
jv: %name uwis dibusak.
