Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enable
ka: ჩართვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Fields
ka: ველები

en: Full
ka: სრული
