Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enable
ku: چالاک کردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Block
ku: بلۆک

en: Order
ku: ڕیز

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: %name has been deleted.
ku: %name سڕایەوە.
