Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enable
lt: įjungti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Block
lt: Blokas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Members
lt: Nariai

en: Order
lt: Tvarka

en: Full
lt: Pilnas

en: Entity
lt: Esybė

en: disable
lt: išjungti

en: Compression
lt: Suspaudimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Subscription form
lt: Prenumeravimo forma

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.
