Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Block
az: Blok

en: Fields
az: Sahələr

en: Full
az: Tam

en: Entity
az: Entiti

en: Bundle
az: Paket
