Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Order
bn: ক্রম
