Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Block
bs: Blok

en: Fields
bs: Polja

en: Members
bs: Članovi

en: Order
bs: Poredak
