Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: disabled
cy: analluog

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Block
cy: Bloc

en: Fields
cy: Meysydd

en: Order
cy: Trefn

en: %name has been deleted.
cy: Mae %name wedi cael ei ddileu.
