Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: enable
da: aktiver

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: disabled
da: deaktiveret

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Block
da: Blok

en: Fields
da: Felter

en: Members
da: Medlemmer

en: Order
da: Rækkefølge

en: Full
da: Fuld

en: Lists
da: Lister

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: disable
da: deaktivér

en: You have been successfully subscribed.
da: Du er nu oprettet som abonnent.

en: Compression
da: Komprimering

en: Subscription form
da: Abonnementsformular

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: %name has been deleted.
da: %name slettet.

en: Batch limit
da: Batch begrænsning

en: Subscription Settings
da: Indstillinger for abonnement

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: @email was subscribed to list @list.
da: @email blev tilmeldt til listen @list.

en: Order in checkout
da: Ordre i checkout
