Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enable
gu: સક્રિય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Bundle
gu: બંડલ
