Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enable
hr: omogući

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Block
hr: Blok

en: Fields
hr: Polja

en: Order
hr: Redoslijed

en: Lists
hr: Liste

en: disable
hr: onemogući

en: %name has been deleted.
hr: %name je uklonjen.
