Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: %name has been deleted.
hy: %name ջնջված է:
