Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enable
lv: ieslēgt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Block
lv: Bloks

en: Fields
lv: Lauki

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Order
lv: Secība

en: Full
lv: Pilns

en: Entity
lv: Entītija

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: disable
lv: izslēgt

en: You have been successfully subscribed.
lv: Jūs esat veiksmīgi pierakstījies

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Subscription form
lv: Parakstīšanās forma

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: %name has been deleted.
lv: %name izdzēsts.
