Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Block
mn: Хавтан

en: Order
mn: Дараалал
