Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका
