Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс
