Unisender API (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enable
sk: povoliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Block
sk: Blok

en: Fields
sk: Polia

en: Members
sk: Členovia

en: Order
sk: Poradie

en: Full
sk: Plný

en: Entity
sk: Entita

en: disable
sk: vypnúť

en: You have been successfully subscribed.
sk: Boli ste úspešne prihlásený.

en: Compression
sk: Kompresia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: %name has been deleted.
sk: Používateľ %name bol odstránený.
