Unisender API (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enable
uk: увімкнути

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Block
uk: Блок

en: Fields
uk: Поля

en: Members
uk: Учасники

en: Order
uk: Послідовність

en: Full
uk: Повністю

en: Lists
uk: Списки

en: Entity
uk: Сутність

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: disable
uk: вимкнути

en: You have been successfully subscribed.
uk: Ви успішно підписалися.

en: Compression
uk: Стиснення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: sec
uk: сек.

en: %name has been deleted.
uk: Користувача %name було видалено.

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Order in checkout
uk: Замовлення в процесі оформлення

en: Force
uk: Сила

en: Subscription Info
uk: Відомості про підписку
