Unisender API (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enable
ur: فعال

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Bundle
ur: بنڈل

en: %name has been deleted.
ur: %name خارج کر دیا گیا
