Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: <none>
ca: Cap

en: Scale
ca: Escalar

en: Units
ca: Unitats

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Space
ca: Espai

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.

en: Display with prefix and suffix.
ca: Mostra amb el prefix i el sufix.
