Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: <none>
cs: <žádné>

en: The number of digits to the right of the decimal.
cs: Počet míst za desetinnou čárkou.

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Space
cs: Mezera

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: Thousand marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Display prefix and suffix.
cs: Zobrazit předponu a příponu.

en: Display with prefix and suffix.
cs: Zobrazit s předponou a příponou.
