Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: <none>
da: - ingen -

en: Scale
da: Skalér

en: Units
da: Enheder

en: The number of digits to the right of the decimal.
da: Antal cifre til højre for kommaet.

en: Decimal marker
da: Decimalmarkør

en: Space
da: Mellemrum

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Comma
da: Komma

en: Thousand marker
da: Tusindadskiller

en: Display prefix and suffix.
da: Vis præfiks og suffiks.

en: Display with prefix and suffix.
da: Vis med præfiks og suffiks.
