Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: <none>
de: - keine -

en: Scale
de: Skalierung

en: Units
de: Einheiten

en: The number of digits to the right of the decimal.
de: Die Anzahl der rechts vom Dezimaltrennzeichen angegebenen Stellen.

en: Decimal marker
de: Dezimalzeichen

en: Space
de: Leerzeichen

en: Decimal point
de: Dezimalpunkt

en: Comma
de: Komma

en: Thousand marker
de: Tausender Trennzeichen

en: Display prefix and suffix.
de: Präfix und Suffix anzeigen.

en: Display with prefix and suffix.
de: Mit Präfix und Suffix anzeigen.
