Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: <none>
el: <κανένα>

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Units
el: Μονάδες

en: The number of digits to the right of the decimal.
el: Ο αριθμός των ψηφίων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: Space
el: Διάστημα

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Thousand marker
el: Διαχωριστής χιλιάδας

en: Display prefix and suffix.
el: Εμφάνιση προθέματος και επιθέματος.

en: Display with prefix and suffix.
el: Εμφάνιση με πρόθεμα και επίθεμα.
