Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Units
et: Ühikud

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Space
et: Ruum

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.

en: Display with prefix and suffix.
et: Kuva koos eesliite ja järelliitega.
