Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Scale
fi: Skaalaa

en: The number of digits to the right of the decimal.
fi: Numeroiden määrä desimaalin oikealla puolella.

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: Space
fi: Välilyönti

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: Thousand marker
fi: Tuhat-merkki

en: Display prefix and suffix.
fi: Näytä etu- ja jälkiliite.

en: Display with prefix and suffix.
fi: Näytä etuliitteen ja päätteen kanssa.
